EstonianRussianEnglish
News Õpilasfirmade laat esmakordselt 17. detsembril Põhjakeskuses
17. detsembril toimub Põhjakeskuses esmakordselt Lääne-Viru maakonna õpilasfirmade laat. Kohal on 11 õpilasettevõtet Tapalt, Rakverest, Tamsalust, Simunast, Väike-Maarjast, Kadrinast ja Kundast.
Opilasfirmade laat 2017

Õpilasfirma Puuka Rakvere Reaalgümnaasiumimist – puidutööstuse ülejääkidest valmistatud, eeterlike õlidega lõhnastatud küünlaalused.

Õpilasfirma Lacos Tamsalu Gümnaasiumist – söejäätis.

Õpilasfirma Amore Väike-Maarja Gümnaasiumist – maisi-šokolaadikrõpsud.

Õpilasfirma Motivatsioonilaks Kadrina Keskkoolist pakub laadal smuutisid, mille topsidel on motiveerivad laused.

Õpilasfirma RMT käsitöökommid Kunda Ühisgümnaasiumist valikus on valik erinevaid käsitöökomme.

Ettevõtlikud Tapa Gümnaasiumi noored on esindatud viie õpilasfirmaga. Õpilasfirma PatchEST valikus on embleemid, Helks pakub käsitööhelkureid, M.S.M puidust joogitopse, Popket populaarseid popsoceteid ja Kotshok puuvillast kotte, mille peal on eestikeelsed loosungid.

Kõige nooremad ettevõtjad laadal on Simuna kooli 6. klassi õpilased kahe minifirmaga – Krõllid ja Küünlavalgus, mis pakuvad komme ja küünlaid.

Tule ja uudista! Harukordne võimalus soetada veel jõuluvana kingikotti mõni põnev toode ja samas tutvuda ka maakonna noorte särasilmsete ettevõtjatega.

Laada korraldamist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond. Lääne-Viru õpilasfirmade laata aitavad Lääne-Viru Arenduskeskusel korraldada Luminor, Aqva Hotel & Spa, Sushi Tiger, Põhjakeskus ja Päts.

Õpilasfirmade laat toimub Põhjakeskuse advendiürituste sarja raames. Sellel pühapäeval, 17.12 kell 12-15
 joonistame jõulukaarte ja kirjutame jõululuuletusi.