EstonianRussianEnglish
News Jaanuarikuud alustab restoran BabyBack Ribs & BBQ uue püsikliendisüsteemiga
babyback jaanuar18 uusmenuu 1
Jaanuarikuud alustab BabyBack Ribs & BBQ uhiuue püsikliendisüsteemiga, mis võimaldab püsiklientidel koguda boonust, millega saab edaspididistel külastustel tasuda.

Uue ja veelgi parema BabyBack püsikliendisüsteemiga, saad:

  • Nautida kogu toidu- ja joogimenüüd -10% soodsamalt E-R kuni kella 17.00-ni.
  • Iga kuu ühe SUPERPAKKUMISE e-mailile.
  • Sünnipäeval ja sünnipäevale eelneval ning järgneval kahel päeval -10% soodustust TERVE PÄEV!
  • Igalt arvelt E-P koguneb boonust 5%, mida saad kasutada järgmistel ostudel (ei laiene teistele pakkumistele, va. püsikliendi -10% soodustustusele).

NB! Soodustus ei laiene juba soodustuses olevatele toodetele! Soodustus kehtib ainult restoranis kohapeal. Esita oma ID kaart teenindajale enne tellimuse andmist.
Püsikliendisoodustus ei kehti riiklikel pühadel.babyback jaanuar18

BabyBack CLUB'iga saad liituda restoranis kohapeal. Klubikaart on ID kaardi põhine. Liitumine on TASUTA!

Kogutud boonustega on võimalik maksta arvet nii terves mahus kui ka osaliselt. Kogutud boonused kehtivad 2018. aasta lõpuni ning jääki on võimalik näha tšekil.

Samuti on alates jaanuarist resoranis uued lõunapakkumised. Hinnad on eriti soodsad – kõhu saab täis juba  kõigest 2 € eest! Lõunapakkumised kehtivad E-R kuni 17.00 ning on mõeldud kohapeal nautimiseks. 

Pakkumistega saad tutvuda lähemalt : http://www.babyback.ee/rakvere/specialsrakvere/lounapakkumised

Terve jaanuarikuu jooksul on kõigil BabyBack CLUB liikmetel võimalus nautida suurepärast BBQ Salmon Fillet koos värskendava värskelt pressitud mahlaga kõigest SUPERHINNAGA 11.90 €! Liitu BabyBack CLUB'iga restoranis kohapeal ning naudi püsiklientide soodustusi! 

Rohkem infot liitumise ja superpakkumise kohta leiad veebilehelt: http://www.babyback.ee/rakvere/specialsrakvere/babyback-club