eestiveneinglise
Uudised
beyblade poster
Sel aastal toimuvad esimest korda Beyblade Burst Maailmamesitrivõistlused Prantsusmaal Pariisis. Eestit esindab Pärnu poiss Vaido, kes võitis suvel toimunud Beyblade Burst Eesti kvalifikatsiooni võistlused. Eesti sisesed Beyblade Burst turniirid jätkavad oma karuselli aga suuremates linnades septembris.

Loe lisa...

tivoli 2017 uudisele väike
Sünnipäevapidustustele paneb punkti Bengts Tivoli, mis on avatud 20.-23. september! Bengts Tivoli on lõbustuspark kogu perele, kus igaüks leiab endale meelepäraseid tegevusi. 

Loe lisa...

the dumpling truck
Põhjakeskuse sünnipäeva nädalavahetusel külastavad meid mitmed maitsva kõhutäite pakkujad. Tänavatoiduga saad tutvust teha 15. ja 16. septembril Põhjakeskuse sise- ja välialal ajavahemikus kell 11.00-16.00
 

Loe lisa...

sünna ruut vaike
Põhjakeskus saab septembris 10. aastaseks ning pühapäeval, 16. septembril tähistame seda suure peoga! Esineb Tõnis Mägi.

Loe lisa...

sünna loos vaike
Kui sooritad sünnipäevanädalal vähemalt 20-eurose ostu, siis vii kauplusest saadud kupong täidetuna aatriumis asuvasse loosikasti. Koostöös GoTraveliga on loosimise peaauhinnaks reisivautšer väärtusega 1000 €!

Loe lisa...

Lehekülg 1 / 82

Algus
Eelmine
1