eestiveneinglise
Uudised Pere Optika kauplus nüüd avatud ka Põhjakeskuses!
pereoptika-uudis-su
Meil on hea meel teatada, et Põhjakeskuse 1. korrusel on alates 29. märtsist avatud Pere Optika prillipood, kus saadaval lai valik prille eri hinnaklassis igas vanuses pereliikmetele.

Pere Optika on kogu pere prillipood. Silmad on hingele peegliks ning hingesära hoidmisele aitab kaasa silmade eest hoolitsemine.

Pere Optika kauplused asuvad üheksas maakonnas üle Eesti ja neis on tööl stiilitunnetusega müüjad, nobedate sõrmedega optikud ning terava silmaga optometristid. Kaupluses saab professionaalset nõu läätsede ja klaaside kohta ning häid soovitusi kõige paremini sobiva prillipaari ostuks.

Pere Optikast leiab nii mängimis- kui õppimisprille pere kõige pisematele; trendikaid ja noortepäraseid brände teismelistele; funktsionaalseid tööprille aktiivsele inimesele; prillimaailma tipptaset stiilsust hindavale kliendile; soodsaid variante lugemisprille vajavatele seenioritele; päikeseprille igale maitsele; kontaktläätsesid ja palju muid tarvikuid.

Pere Optika on pood, kuhu minna kogu perega, sest seal kehtib lai valik soodustusi just nendele, kes on otsustanud endale valida kõige paremini ninale istuva prilli- või päikeseprillipaari just oma kõige lähedasemate inimeste ringis. Väga lihtsatel põhimõtetel kehtivad erineval tasemel soodustused nagu Perepakkumine, Koguperepakkumine, Sõbrapakkumine ja Armsamapakkumine.

Hetkel on Pere Optika kaupluses kuupakkumine, kas kaks klaasi ühe hinnaga või kahed prillid ühe hinnaga!

Vaata Pere Optika kohta lähemalt siit 

Olete oodatud uudistama!

Nagu Põhjakeskuse kauplused ikka, on Pere Optika avatud E-P 10-20.

Nägemiseni!