по-эстонскипо-русскипо-английски
Новости
Muna uudisele vaikeTähistame lihavõttepühi lõbusalt koos jänesega 21. aprillil kell 12.00-14.00.  Lihavõttejänese eestvedamisel leiavad aset vahvad mängud ja tegevused - värvime mune, otsime peidetud aardeid ja sõidame poniga ning üllatume mulli- ja teadusshowd vaadates.  

Подробнее...

HMuudisvaike
2019. aasta kevadel lansseerib H&M jätkusuutlikku moetulevikku silmas pidades uue kollektsiooni ,,H&M Conscious Collection", mille modernsed ja romantilised esemed on valmistatud jätkusuutlikumatest materjalidest nagu näiteks orgaanilisest puuvillast, Tencel'ist ja taaskasutuspolüestrist. Maalähedastele toonides esemed on tunnistus soovist vastutada ja juhtida muutusi kestlikuma moetööstuse suunas. Kollektsioon jõuab H&Mi naisterõivaid müüvatesse kauplustesse ja e-poodi aprilli alguses.

Подробнее...

Yritus 1
Juba sellel laupäeval, 13. aprillil toovad õrnad kevadtuuled Põhjakeskusesse moeÖÖfesti! Lavalaudadel värsked trendid, Karl-Erik Taukar Band ning Stig Rästa ja Victor Crone. 

Подробнее...

annameau-aprill19Sinilille kampaania 2019

Подробнее...

pereoptika2-aprill19
Meil on hea meel teatada, et Põhjakeskuse 1. korrusel on alates 29. märtsist avatud Pere Optika prillipood, kus saadaval lai valik prille eri hinnaklassis igas vanuses pereliikmetele.

Подробнее...

Страница 1 из 86

Первая
Предыдущая
1