по-эстонскипо-русскипо-английски
Новости Tule Põhjakeskuse suurele 9. sünnipäevale! Esineb La La Ladies
Lastekaubad fb
Tule tähistame üheskoos Põhjakeskuse 9. sünnipäeva! Ootame Sind laupäeval, 16. septembril kell 11.00-15.00 suurele peole. Pakume imemaitsvat hiigelsuurt sünnipäevatorti ja jagame kingitusi! Esineb La La Ladies.

La La Ladies on stiilne ja lõbus bänd, milles laulavad ja tantsivad kolm imeilusat neidu: Diana, Kethi ja Inga. Neidude repertuaaris on erinevad hitid nii eesti, inglise kui ka vene keeles, samuti enda kirjutatud lood. Viimase aasta jooksul on bändil ilmunud 3 uut singlit: ”Unikaalne”, "Meile meeldib” ja ”Sulle”.  Kevadel, koostöös Eesti moebrändiga Bastioniga, anti välja La La Ladies nimeline eri kollektsioon. Juba oktoobris on oodata tüdrukute esimest täispikka albumit. Sel laupäeval on võimalus näha La La Ladiese imelist etteastet Põhjakeskuse sünnipäeval!

Terve peo jooksul mängime mänge ja jagame palju kingitusi! Peo lõpetame suure loosimisega, kus peaauhinnaks on 3 ülilahedat jalgratast kööstöös kauplusega Rademar. Sõida sügisele vastu uhiuuel rattal! Vaata loosikampaania tingimusi siit.

Sünnipäevanädalal tuleb külla Tivoli! Rohkem infot leiad siit.

4.-17. september on Põhjakeskuse Lastekaupade kampaania. Tutvu superpakkumistega siin.

Kohtumiseni Põhjakeskuse suurel sünnipäevapeol!